Hokkadaki mürekkebe batırılarak yazı yazmaya yarayan ve değişik uçları olan bulmacada nedir?

Hokkadaki mürekkebe batırılarak yazı yazmaya yarayan ve değişik uçları olan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hokkadaki mürekkebe batırılarak yazı yazmaya yarayan ve değişik uçları olan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hokkadaki mürekkebe batırılarak yazı yazmaya yarayan ve değişik uçları olan“ sorusuna cevap olarak “DİVİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte hokkadaki mürekkebe batırılarak yazı yazmaya yarayan ve değişik uçları olan ne, bulmacada hokkadaki mürekkebe batırılarak yazı yazmaya yarayan ve değişik uçları olan, hokkadaki mürekkebe batırılarak yazı yazmaya yarayan ve değişik uçları olan nedir, bulmaca soruları hokkadaki mürekkebe batırılarak yazı yazmaya yarayan ve değişik uçları olan, hokkadaki mürekkebe batırılarak yazı yazmaya yarayan ve değişik uçları olan ne demek, hokkadaki mürekkebe batırılarak yazı yazmaya yarayan ve değişik uçları olan açıklaması, hokkadaki mürekkebe batırılarak yazı yazmaya yarayan ve değişik uçları olan tanımı, bulmaca hokkadaki mürekkebe batırılarak yazı yazmaya yarayan ve değişik uçları olan, bulmaca sözlüğü 'hokkadaki mürekkebe batırılarak yazı yazmaya yarayan ve değişik uçları olan', hokkadaki mürekkebe batırılarak yazı yazmaya yarayan ve değişik uçları olan, bulmaca çözümü hokkadaki mürekkebe batırılarak yazı yazmaya yarayan ve değişik uçları olan, sözlükte hokkadaki mürekkebe batırılarak yazı yazmaya yarayan ve değişik uçları olan, sözlük hokkadaki mürekkebe batırılarak yazı yazmaya yarayan ve değişik uçları olan