Hokka Ve Taş Gibi Şeylerin Yarılmaması İçin Ağızlarına Geçirilen Halka bulmacada nedir?

Hokka Ve Taş Gibi Şeylerin Yarılmaması İçin Ağızlarına Geçirilen Halka“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hokka Ve Taş Gibi Şeylerin Yarılmaması İçin Ağızlarına Geçirilen Halka” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hokka Ve Taş Gibi Şeylerin Yarılmaması İçin Ağızlarına Geçirilen Halka“ sorusuna cevap olarak “BORI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı70

Anahtar Kelimeler:

bulmacada hokka ve taş gibi şeylerin yarılmaması i̇çin ağızlarına geçirilen halka, bulmaca sözlüğü 'hokka ve taş gibi şeylerin yarılmaması i̇çin ağızlarına geçirilen halka', bulmaca soruları hokka ve taş gibi şeylerin yarılmaması i̇çin ağızlarına geçirilen halka, bulmaca çözümü hokka ve taş gibi şeylerin yarılmaması i̇çin ağızlarına geçirilen halka, sözlük hokka ve taş gibi şeylerin yarılmaması i̇çin ağızlarına geçirilen halka, sözlükte hokka ve taş gibi şeylerin yarılmaması i̇çin ağızlarına geçirilen halka ne, hokka ve taş gibi şeylerin yarılmaması i̇çin ağızlarına geçirilen halka, hokka ve taş gibi şeylerin yarılmaması i̇çin ağızlarına geçirilen halka ne demek, hokka ve taş gibi şeylerin yarılmaması i̇çin ağızlarına geçirilen halka açıklaması, hokka ve taş gibi şeylerin yarılmaması i̇çin ağızlarına geçirilen halka nedir, hokka ve taş gibi şeylerin yarılmaması i̇çin ağızlarına geçirilen halka tanımı, sözlükte hokka ve taş gibi şeylerin yarılmaması i̇çin ağızlarına geçirilen halka, bulmaca hokka ve taş gibi şeylerin yarılmaması i̇çin ağızlarına geçirilen halka