Hoş kokulu ve baharlı meyveleri olan otsu bir bitki bulmacada nedir?

Hoş kokulu ve baharlı meyveleri olan otsu bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hoş kokulu ve baharlı meyveleri olan otsu bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hoş kokulu ve baharlı meyveleri olan otsu bir bitki“ sorusuna cevap olarak “REZENE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

bulmacada hoş kokulu ve baharlı meyveleri olan otsu bir bitki, hoş kokulu ve baharlı meyveleri olan otsu bir bitki ne demek, hoş kokulu ve baharlı meyveleri olan otsu bir bitki açıklaması, bulmaca hoş kokulu ve baharlı meyveleri olan otsu bir bitki, sözlükte hoş kokulu ve baharlı meyveleri olan otsu bir bitki, hoş kokulu ve baharlı meyveleri olan otsu bir bitki, bulmaca sözlüğü 'hoş kokulu ve baharlı meyveleri olan otsu bir bitki', bulmaca çözümü hoş kokulu ve baharlı meyveleri olan otsu bir bitki, sözlükte hoş kokulu ve baharlı meyveleri olan otsu bir bitki ne, hoş kokulu ve baharlı meyveleri olan otsu bir bitki nedir, hoş kokulu ve baharlı meyveleri olan otsu bir bitki tanımı, sözlük hoş kokulu ve baharlı meyveleri olan otsu bir bitki, bulmaca soruları hoş kokulu ve baharlı meyveleri olan otsu bir bitki