Hititler'in Kendi Dillerine Verdikleri Ad bulmacada nedir?

Hititler'in Kendi Dillerine Verdikleri Ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 3 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hititler'in Kendi Dillerine Verdikleri Ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hititler'in Kendi Dillerine Verdikleri Ad“ sorusuna cevap olarak “NASİLİ”, “NESUNNİLİ”, “NİSİLİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı3
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

sözlükte hititlerin kendi dillerine verdikleri ad ne, bulmaca sözlüğü 'hititlerin kendi dillerine verdikleri ad', hititlerin kendi dillerine verdikleri ad nedir, sözlük hititlerin kendi dillerine verdikleri ad, bulmaca çözümü hititlerin kendi dillerine verdikleri ad, hititlerin kendi dillerine verdikleri ad ne demek, hititlerin kendi dillerine verdikleri ad tanımı, hititlerin kendi dillerine verdikleri ad, bulmacada hititlerin kendi dillerine verdikleri ad, hititlerin kendi dillerine verdikleri ad açıklaması, sözlükte hititlerin kendi dillerine verdikleri ad, bulmaca soruları hititlerin kendi dillerine verdikleri ad, bulmaca hititlerin kendi dillerine verdikleri ad