Hiroşima ve Nagasaki’ye atılan atom bombalarından sağ kurtulanlara Japonya’ bulmacada nedir?

Hiroşima ve Nagasaki’ye atılan atom bombalarından sağ kurtulanlara Japonya’“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hiroşima ve Nagasaki’ye atılan atom bombalarından sağ kurtulanlara Japonya’” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hiroşima ve Nagasaki’ye atılan atom bombalarından sağ kurtulanlara Japonya’“ sorusuna cevap olarak “HİBAKUŞA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük hiroşima ve nagasaki’ye atılan atom bombalarından sağ kurtulanlara japonya’, hiroşima ve nagasaki’ye atılan atom bombalarından sağ kurtulanlara japonya’ nedir, sözlükte hiroşima ve nagasaki’ye atılan atom bombalarından sağ kurtulanlara japonya’, bulmaca soruları hiroşima ve nagasaki’ye atılan atom bombalarından sağ kurtulanlara japonya’, bulmaca hiroşima ve nagasaki’ye atılan atom bombalarından sağ kurtulanlara japonya’, sözlükte hiroşima ve nagasaki’ye atılan atom bombalarından sağ kurtulanlara japonya’ ne, bulmaca çözümü hiroşima ve nagasaki’ye atılan atom bombalarından sağ kurtulanlara japonya’, bulmaca sözlüğü 'hiroşima ve nagasaki’ye atılan atom bombalarından sağ kurtulanlara japonya’', hiroşima ve nagasaki’ye atılan atom bombalarından sağ kurtulanlara japonya’, hiroşima ve nagasaki’ye atılan atom bombalarından sağ kurtulanlara japonya’ açıklaması, bulmacada hiroşima ve nagasaki’ye atılan atom bombalarından sağ kurtulanlara japonya’, hiroşima ve nagasaki’ye atılan atom bombalarından sağ kurtulanlara japonya’ ne demek, hiroşima ve nagasaki’ye atılan atom bombalarından sağ kurtulanlara japonya’ tanımı