Hiperaktif çocukları sakinleştirmede kullanılan ilaç bulmacada nedir?

Hiperaktif çocukları sakinleştirmede kullanılan ilaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hiperaktif çocukları sakinleştirmede kullanılan ilaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hiperaktif çocukları sakinleştirmede kullanılan ilaç“ sorusuna cevap olarak “RİTALİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

sözlük hiperaktif çocukları sakinleştirmede kullanılan ilaç, hiperaktif çocukları sakinleştirmede kullanılan ilaç açıklaması, hiperaktif çocukları sakinleştirmede kullanılan ilaç nedir, bulmaca soruları hiperaktif çocukları sakinleştirmede kullanılan ilaç, hiperaktif çocukları sakinleştirmede kullanılan ilaç ne demek, sözlükte hiperaktif çocukları sakinleştirmede kullanılan ilaç ne, bulmaca hiperaktif çocukları sakinleştirmede kullanılan ilaç, bulmacada hiperaktif çocukları sakinleştirmede kullanılan ilaç, bulmaca sözlüğü 'hiperaktif çocukları sakinleştirmede kullanılan ilaç', bulmaca çözümü hiperaktif çocukları sakinleştirmede kullanılan ilaç, sözlükte hiperaktif çocukları sakinleştirmede kullanılan ilaç, hiperaktif çocukları sakinleştirmede kullanılan ilaç tanımı, hiperaktif çocukları sakinleştirmede kullanılan ilaç