Hint-Ari dillerinin Doğu öbeğine bağlı bir dil bulmacada nedir?

Hint-Ari dillerinin Doğu öbeğine bağlı bir dil“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hint-Ari dillerinin Doğu öbeğine bağlı bir dil” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hint-Ari dillerinin Doğu öbeğine bağlı bir dil“ sorusuna cevap olarak “ORİYA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

hint-ari dillerinin doğu öbeğine bağlı bir dil ne demek, sözlükte hint-ari dillerinin doğu öbeğine bağlı bir dil ne, hint-ari dillerinin doğu öbeğine bağlı bir dil açıklaması, bulmaca sözlüğü 'hint-ari dillerinin doğu öbeğine bağlı bir dil', bulmaca soruları hint-ari dillerinin doğu öbeğine bağlı bir dil, hint-ari dillerinin doğu öbeğine bağlı bir dil tanımı, hint-ari dillerinin doğu öbeğine bağlı bir dil, sözlükte hint-ari dillerinin doğu öbeğine bağlı bir dil, bulmaca çözümü hint-ari dillerinin doğu öbeğine bağlı bir dil, sözlük hint-ari dillerinin doğu öbeğine bağlı bir dil, bulmaca hint-ari dillerinin doğu öbeğine bağlı bir dil, bulmacada hint-ari dillerinin doğu öbeğine bağlı bir dil, hint-ari dillerinin doğu öbeğine bağlı bir dil nedir