Hindularda Genelde kule olarak veya büyük bir çana benzeyen şekilde inşa edilen tapınak bulmacada nedir?

Hindularda Genelde kule olarak veya büyük bir çana benzeyen şekilde inşa edilen tapınak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hindularda Genelde kule olarak veya büyük bir çana benzeyen şekilde inşa edilen tapınak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hindularda Genelde kule olarak veya büyük bir çana benzeyen şekilde inşa edilen tapınak“ sorusuna cevap olarak “PAGODA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı87

Anahtar Kelimeler:

bulmaca hindularda genelde kule olarak veya büyük bir çana benzeyen şekilde inşa edilen tapınak, hindularda genelde kule olarak veya büyük bir çana benzeyen şekilde inşa edilen tapınak ne demek, sözlükte hindularda genelde kule olarak veya büyük bir çana benzeyen şekilde inşa edilen tapınak, bulmaca çözümü hindularda genelde kule olarak veya büyük bir çana benzeyen şekilde inşa edilen tapınak, bulmaca soruları hindularda genelde kule olarak veya büyük bir çana benzeyen şekilde inşa edilen tapınak, hindularda genelde kule olarak veya büyük bir çana benzeyen şekilde inşa edilen tapınak, sözlük hindularda genelde kule olarak veya büyük bir çana benzeyen şekilde inşa edilen tapınak, bulmacada hindularda genelde kule olarak veya büyük bir çana benzeyen şekilde inşa edilen tapınak, bulmaca sözlüğü 'hindularda genelde kule olarak veya büyük bir çana benzeyen şekilde inşa edilen tapınak', hindularda genelde kule olarak veya büyük bir çana benzeyen şekilde inşa edilen tapınak tanımı, hindularda genelde kule olarak veya büyük bir çana benzeyen şekilde inşa edilen tapınak nedir, sözlükte hindularda genelde kule olarak veya büyük bir çana benzeyen şekilde inşa edilen tapınak ne, hindularda genelde kule olarak veya büyük bir çana benzeyen şekilde inşa edilen tapınak açıklaması