Hinduizm'in temel ilkesi olan hiç bi varlığı incitmeme ilkesi bulmacada nedir?

Hinduizm'in temel ilkesi olan hiç bi varlığı incitmeme ilkesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hinduizm'in temel ilkesi olan hiç bi varlığı incitmeme ilkesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hinduizm'in temel ilkesi olan hiç bi varlığı incitmeme ilkesi“ sorusuna cevap olarak “AHİMSA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

sözlükte hinduizmin temel ilkesi olan hiç bi varlığı incitmeme ilkesi, sözlükte hinduizmin temel ilkesi olan hiç bi varlığı incitmeme ilkesi ne, hinduizmin temel ilkesi olan hiç bi varlığı incitmeme ilkesi ne demek, hinduizmin temel ilkesi olan hiç bi varlığı incitmeme ilkesi nedir, bulmaca çözümü hinduizmin temel ilkesi olan hiç bi varlığı incitmeme ilkesi, bulmaca soruları hinduizmin temel ilkesi olan hiç bi varlığı incitmeme ilkesi, sözlük hinduizmin temel ilkesi olan hiç bi varlığı incitmeme ilkesi, hinduizmin temel ilkesi olan hiç bi varlığı incitmeme ilkesi tanımı, hinduizmin temel ilkesi olan hiç bi varlığı incitmeme ilkesi, hinduizmin temel ilkesi olan hiç bi varlığı incitmeme ilkesi açıklaması, bulmacada hinduizmin temel ilkesi olan hiç bi varlığı incitmeme ilkesi, bulmaca hinduizmin temel ilkesi olan hiç bi varlığı incitmeme ilkesi, bulmaca sözlüğü 'hinduizmin temel ilkesi olan hiç bi varlığı incitmeme ilkesi'