Hindistan'da Kastlar Halinde Değil De Kabileler Halinde Örgütlenmiş Ve Kültürleri Hindu Olmayan Yerli Halk bulmacada nedir?

Hindistan'da Kastlar Halinde Değil De Kabileler Halinde Örgütlenmiş Ve Kültürleri Hindu Olmayan Yerli Halk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hindistan'da Kastlar Halinde Değil De Kabileler Halinde Örgütlenmiş Ve Kültürleri Hindu Olmayan Yerli Halk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hindistan'da Kastlar Halinde Değil De Kabileler Halinde Örgütlenmiş Ve Kültürleri Hindu Olmayan Yerli Halk“ sorusuna cevap olarak “ADİVASİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı14
Harf Sayısı106

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü hindistanda kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kültürleri hindu olmayan yerli halk, sözlükte hindistanda kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kültürleri hindu olmayan yerli halk, hindistanda kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kültürleri hindu olmayan yerli halk ne demek, bulmaca sözlüğü 'hindistanda kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kültürleri hindu olmayan yerli halk', bulmaca hindistanda kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kültürleri hindu olmayan yerli halk, hindistanda kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kültürleri hindu olmayan yerli halk, sözlük hindistanda kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kültürleri hindu olmayan yerli halk, hindistanda kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kültürleri hindu olmayan yerli halk nedir, bulmacada hindistanda kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kültürleri hindu olmayan yerli halk, bulmaca soruları hindistanda kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kültürleri hindu olmayan yerli halk, hindistanda kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kültürleri hindu olmayan yerli halk tanımı, sözlükte hindistanda kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kültürleri hindu olmayan yerli halk ne, hindistanda kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kültürleri hindu olmayan yerli halk açıklaması