Hindistan'da Karnataka Eyaletinin Klasik Bir Halk Sanatı Türü bulmacada nedir?

Hindistan'da Karnataka Eyaletinin Klasik Bir Halk Sanatı Türü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hindistan'da Karnataka Eyaletinin Klasik Bir Halk Sanatı Türü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hindistan'da Karnataka Eyaletinin Klasik Bir Halk Sanatı Türü“ sorusuna cevap olarak “YAKSHAGANA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

hindistanda karnataka eyaletinin klasik bir halk sanatı türü açıklaması, sözlükte hindistanda karnataka eyaletinin klasik bir halk sanatı türü, bulmaca sözlüğü 'hindistanda karnataka eyaletinin klasik bir halk sanatı türü', bulmaca çözümü hindistanda karnataka eyaletinin klasik bir halk sanatı türü, hindistanda karnataka eyaletinin klasik bir halk sanatı türü nedir, hindistanda karnataka eyaletinin klasik bir halk sanatı türü ne demek, bulmaca soruları hindistanda karnataka eyaletinin klasik bir halk sanatı türü, bulmaca hindistanda karnataka eyaletinin klasik bir halk sanatı türü, sözlükte hindistanda karnataka eyaletinin klasik bir halk sanatı türü ne, sözlük hindistanda karnataka eyaletinin klasik bir halk sanatı türü, hindistanda karnataka eyaletinin klasik bir halk sanatı türü tanımı, bulmacada hindistanda karnataka eyaletinin klasik bir halk sanatı türü, hindistanda karnataka eyaletinin klasik bir halk sanatı türü