Hindistan'ın Orissa Eyaletinin Merkezinde Ve Kuzeyinde Konuşulan 'khervari' Lehçesi bulmacada nedir?

Hindistan'ın Orissa Eyaletinin Merkezinde Ve Kuzeyinde Konuşulan 'khervari' Lehçesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hindistan'ın Orissa Eyaletinin Merkezinde Ve Kuzeyinde Konuşulan 'khervari' Lehçesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hindistan'ın Orissa Eyaletinin Merkezinde Ve Kuzeyinde Konuşulan 'khervari' Lehçesi“ sorusuna cevap olarak “HO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı83

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'hindistanın orissa eyaletinin merkezinde ve kuzeyinde konuşulan khervari lehçesi', hindistanın orissa eyaletinin merkezinde ve kuzeyinde konuşulan khervari lehçesi ne demek, bulmaca soruları hindistanın orissa eyaletinin merkezinde ve kuzeyinde konuşulan khervari lehçesi, bulmaca hindistanın orissa eyaletinin merkezinde ve kuzeyinde konuşulan khervari lehçesi, sözlükte hindistanın orissa eyaletinin merkezinde ve kuzeyinde konuşulan khervari lehçesi ne, sözlükte hindistanın orissa eyaletinin merkezinde ve kuzeyinde konuşulan khervari lehçesi, hindistanın orissa eyaletinin merkezinde ve kuzeyinde konuşulan khervari lehçesi, bulmacada hindistanın orissa eyaletinin merkezinde ve kuzeyinde konuşulan khervari lehçesi, hindistanın orissa eyaletinin merkezinde ve kuzeyinde konuşulan khervari lehçesi nedir, hindistanın orissa eyaletinin merkezinde ve kuzeyinde konuşulan khervari lehçesi tanımı, hindistanın orissa eyaletinin merkezinde ve kuzeyinde konuşulan khervari lehçesi açıklaması, sözlük hindistanın orissa eyaletinin merkezinde ve kuzeyinde konuşulan khervari lehçesi, bulmaca çözümü hindistanın orissa eyaletinin merkezinde ve kuzeyinde konuşulan khervari lehçesi