Hindistan’da yetişen bir bitki bulmacada nedir?

Hindistan’da yetişen bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hindistan’da yetişen bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hindistan’da yetişen bir bitki“ sorusuna cevap olarak “HALİLE”, “RİTA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü hindistan’da yetişen bir bitki, hindistan’da yetişen bir bitki nedir, hindistan’da yetişen bir bitki açıklaması, hindistan’da yetişen bir bitki tanımı, hindistan’da yetişen bir bitki ne demek, sözlük hindistan’da yetişen bir bitki, hindistan’da yetişen bir bitki, bulmaca soruları hindistan’da yetişen bir bitki, bulmaca sözlüğü 'hindistan’da yetişen bir bitki', sözlükte hindistan’da yetişen bir bitki ne, bulmaca hindistan’da yetişen bir bitki, sözlükte hindistan’da yetişen bir bitki, bulmacada hindistan’da yetişen bir bitki