Hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kült bulmacada nedir?

Hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kült“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kült” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kült“ sorusuna cevap olarak “ADİVASİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kült nedir, bulmaca hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kült, bulmacada hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kült, sözlükte hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kült ne, sözlük hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kült, bulmaca sözlüğü 'hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kült', hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kült, bulmaca soruları hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kült, hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kült açıklaması, sözlükte hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kült, bulmaca çözümü hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kült, hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kült tanımı, hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kült ne demek