Hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kültürleri Hindu olmayan yerli halk bulmacada nedir?

Hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kültürleri Hindu olmayan yerli halk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kültürleri Hindu olmayan yerli halk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kültürleri Hindu olmayan yerli halk“ sorusuna cevap olarak “ADİVASİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı14
Harf Sayısı106

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kültürleri hindu olmayan yerli halk, sözlükte hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kültürleri hindu olmayan yerli halk ne, bulmaca sözlüğü 'hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kültürleri hindu olmayan yerli halk', hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kültürleri hindu olmayan yerli halk nedir, hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kültürleri hindu olmayan yerli halk ne demek, hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kültürleri hindu olmayan yerli halk açıklaması, bulmaca çözümü hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kültürleri hindu olmayan yerli halk, hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kültürleri hindu olmayan yerli halk, hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kültürleri hindu olmayan yerli halk tanımı, sözlük hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kültürleri hindu olmayan yerli halk, bulmaca hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kültürleri hindu olmayan yerli halk, bulmacada hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kültürleri hindu olmayan yerli halk, sözlükte hindistan’da kastlar halinde değil de kabileler halinde örgütlenmiş ve kültürleri hindu olmayan yerli halk