Hindistan’a özgü bir tür pide bulmacada nedir?

Hindistan’a özgü bir tür pide“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hindistan’a özgü bir tür pide” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hindistan’a özgü bir tür pide“ sorusuna cevap olarak “ÇAPATİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

sözlük hindistan’a özgü bir tür pide, sözlükte hindistan’a özgü bir tür pide, hindistan’a özgü bir tür pide nedir, bulmaca hindistan’a özgü bir tür pide, hindistan’a özgü bir tür pide tanımı, hindistan’a özgü bir tür pide açıklaması, bulmaca çözümü hindistan’a özgü bir tür pide, bulmaca soruları hindistan’a özgü bir tür pide, hindistan’a özgü bir tür pide ne demek, bulmaca sözlüğü 'hindistan’a özgü bir tür pide', sözlükte hindistan’a özgü bir tür pide ne, hindistan’a özgü bir tür pide, bulmacada hindistan’a özgü bir tür pide