Hindistan’ın Orissa eyaletinin merkezinde ve kuzeyinde konuşulan ”Khervari bulmacada nedir?

Hindistan’ın Orissa eyaletinin merkezinde ve kuzeyinde konuşulan ”Khervari“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hindistan’ın Orissa eyaletinin merkezinde ve kuzeyinde konuşulan ”Khervari” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hindistan’ın Orissa eyaletinin merkezinde ve kuzeyinde konuşulan ”Khervari“ sorusuna cevap olarak “HO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

sözlük hindistan’ın orissa eyaletinin merkezinde ve kuzeyinde konuşulan ”khervari, sözlükte hindistan’ın orissa eyaletinin merkezinde ve kuzeyinde konuşulan ”khervari, bulmaca hindistan’ın orissa eyaletinin merkezinde ve kuzeyinde konuşulan ”khervari, hindistan’ın orissa eyaletinin merkezinde ve kuzeyinde konuşulan ”khervari nedir, hindistan’ın orissa eyaletinin merkezinde ve kuzeyinde konuşulan ”khervari ne demek, bulmaca sözlüğü 'hindistan’ın orissa eyaletinin merkezinde ve kuzeyinde konuşulan ”khervari', bulmaca soruları hindistan’ın orissa eyaletinin merkezinde ve kuzeyinde konuşulan ”khervari, hindistan’ın orissa eyaletinin merkezinde ve kuzeyinde konuşulan ”khervari tanımı, sözlükte hindistan’ın orissa eyaletinin merkezinde ve kuzeyinde konuşulan ”khervari ne, hindistan’ın orissa eyaletinin merkezinde ve kuzeyinde konuşulan ”khervari açıklaması, hindistan’ın orissa eyaletinin merkezinde ve kuzeyinde konuşulan ”khervari, bulmaca çözümü hindistan’ın orissa eyaletinin merkezinde ve kuzeyinde konuşulan ”khervari, bulmacada hindistan’ın orissa eyaletinin merkezinde ve kuzeyinde konuşulan ”khervari