Hindistan foklorunda ve özellikle Buda geleneğinde peri ya da devanasına verilen ad bulmacada nedir?

Hindistan foklorunda ve özellikle Buda geleneğinde peri ya da devanasına verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hindistan foklorunda ve özellikle Buda geleneğinde peri ya da devanasına verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hindistan foklorunda ve özellikle Buda geleneğinde peri ya da devanasına verilen ad“ sorusuna cevap olarak “YAKŞİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı83

Anahtar Kelimeler:

hindistan foklorunda ve özellikle buda geleneğinde peri ya da devanasına verilen ad tanımı, bulmaca soruları hindistan foklorunda ve özellikle buda geleneğinde peri ya da devanasına verilen ad, sözlükte hindistan foklorunda ve özellikle buda geleneğinde peri ya da devanasına verilen ad, hindistan foklorunda ve özellikle buda geleneğinde peri ya da devanasına verilen ad açıklaması, hindistan foklorunda ve özellikle buda geleneğinde peri ya da devanasına verilen ad, bulmaca çözümü hindistan foklorunda ve özellikle buda geleneğinde peri ya da devanasına verilen ad, sözlükte hindistan foklorunda ve özellikle buda geleneğinde peri ya da devanasına verilen ad ne, hindistan foklorunda ve özellikle buda geleneğinde peri ya da devanasına verilen ad nedir, bulmacada hindistan foklorunda ve özellikle buda geleneğinde peri ya da devanasına verilen ad, bulmaca hindistan foklorunda ve özellikle buda geleneğinde peri ya da devanasına verilen ad, sözlük hindistan foklorunda ve özellikle buda geleneğinde peri ya da devanasına verilen ad, bulmaca sözlüğü 'hindistan foklorunda ve özellikle buda geleneğinde peri ya da devanasına verilen ad', hindistan foklorunda ve özellikle buda geleneğinde peri ya da devanasına verilen ad ne demek