Hindistan foklorunda ve özellikle Buda geleneğinde peri ya da devanasına ve bulmacada nedir?

Hindistan foklorunda ve özellikle Buda geleneğinde peri ya da devanasına ve“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hindistan foklorunda ve özellikle Buda geleneğinde peri ya da devanasına ve” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hindistan foklorunda ve özellikle Buda geleneğinde peri ya da devanasına ve“ sorusuna cevap olarak “YAKŞİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'hindistan foklorunda ve özellikle buda geleneğinde peri ya da devanasına ve', hindistan foklorunda ve özellikle buda geleneğinde peri ya da devanasına ve, sözlükte hindistan foklorunda ve özellikle buda geleneğinde peri ya da devanasına ve ne, hindistan foklorunda ve özellikle buda geleneğinde peri ya da devanasına ve ne demek, sözlükte hindistan foklorunda ve özellikle buda geleneğinde peri ya da devanasına ve, hindistan foklorunda ve özellikle buda geleneğinde peri ya da devanasına ve açıklaması, bulmaca hindistan foklorunda ve özellikle buda geleneğinde peri ya da devanasına ve, hindistan foklorunda ve özellikle buda geleneğinde peri ya da devanasına ve nedir, bulmacada hindistan foklorunda ve özellikle buda geleneğinde peri ya da devanasına ve, bulmaca çözümü hindistan foklorunda ve özellikle buda geleneğinde peri ya da devanasına ve, bulmaca soruları hindistan foklorunda ve özellikle buda geleneğinde peri ya da devanasına ve, sözlük hindistan foklorunda ve özellikle buda geleneğinde peri ya da devanasına ve, hindistan foklorunda ve özellikle buda geleneğinde peri ya da devanasına ve tanımı