Hidratlı doğal sodyum karbonat bulmacada nedir?

Hidratlı doğal sodyum karbonat“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hidratlı doğal sodyum karbonat” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hidratlı doğal sodyum karbonat“ sorusuna cevap olarak “NATRON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

hidratlı doğal sodyum karbonat açıklaması, bulmaca sözlüğü 'hidratlı doğal sodyum karbonat', hidratlı doğal sodyum karbonat tanımı, hidratlı doğal sodyum karbonat nedir, sözlükte hidratlı doğal sodyum karbonat ne, sözlük hidratlı doğal sodyum karbonat, hidratlı doğal sodyum karbonat ne demek, sözlükte hidratlı doğal sodyum karbonat, bulmacada hidratlı doğal sodyum karbonat, bulmaca soruları hidratlı doğal sodyum karbonat, hidratlı doğal sodyum karbonat, bulmaca hidratlı doğal sodyum karbonat, bulmaca çözümü hidratlı doğal sodyum karbonat