Heykelde bir şeyin balmumu veya alçıdan alınan kalıbı bulmacada nedir?

Heykelde bir şeyin balmumu veya alçıdan alınan kalıbı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Heykelde bir şeyin balmumu veya alçıdan alınan kalıbı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Heykelde bir şeyin balmumu veya alçıdan alınan kalıbı“ sorusuna cevap olarak “MULAJ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü heykelde bir şeyin balmumu veya alçıdan alınan kalıbı, bulmacada heykelde bir şeyin balmumu veya alçıdan alınan kalıbı, sözlükte heykelde bir şeyin balmumu veya alçıdan alınan kalıbı ne, heykelde bir şeyin balmumu veya alçıdan alınan kalıbı, bulmaca soruları heykelde bir şeyin balmumu veya alçıdan alınan kalıbı, bulmaca heykelde bir şeyin balmumu veya alçıdan alınan kalıbı, sözlük heykelde bir şeyin balmumu veya alçıdan alınan kalıbı, heykelde bir şeyin balmumu veya alçıdan alınan kalıbı açıklaması, sözlükte heykelde bir şeyin balmumu veya alçıdan alınan kalıbı, heykelde bir şeyin balmumu veya alçıdan alınan kalıbı tanımı, heykelde bir şeyin balmumu veya alçıdan alınan kalıbı ne demek, bulmaca sözlüğü 'heykelde bir şeyin balmumu veya alçıdan alınan kalıbı', heykelde bir şeyin balmumu veya alçıdan alınan kalıbı nedir