Herkese Sofrası Açık Olan Ev bulmacada nedir?

Herkese Sofrası Açık Olan Ev“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Herkese Sofrası Açık Olan Ev” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Herkese Sofrası Açık Olan Ev“ sorusuna cevap olarak “MAZİF” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

sözlük herkese sofrası açık olan ev, herkese sofrası açık olan ev ne demek, herkese sofrası açık olan ev nedir, bulmaca çözümü herkese sofrası açık olan ev, sözlükte herkese sofrası açık olan ev ne, bulmaca soruları herkese sofrası açık olan ev, herkese sofrası açık olan ev açıklaması, bulmacada herkese sofrası açık olan ev, bulmaca sözlüğü 'herkese sofrası açık olan ev', bulmaca herkese sofrası açık olan ev, herkese sofrası açık olan ev, sözlükte herkese sofrası açık olan ev, herkese sofrası açık olan ev tanımı