Herhangi bir topluluğu temsil etmekle görevli yetkili kurul bulmacada nedir?

Herhangi bir topluluğu temsil etmekle görevli yetkili kurul“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Herhangi bir topluluğu temsil etmekle görevli yetkili kurul” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Herhangi bir topluluğu temsil etmekle görevli yetkili kurul“ sorusuna cevap olarak “DELEGASYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı59

Anahtar Kelimeler:

herhangi bir topluluğu temsil etmekle görevli yetkili kurul ne demek, herhangi bir topluluğu temsil etmekle görevli yetkili kurul, bulmaca çözümü herhangi bir topluluğu temsil etmekle görevli yetkili kurul, sözlükte herhangi bir topluluğu temsil etmekle görevli yetkili kurul ne, bulmacada herhangi bir topluluğu temsil etmekle görevli yetkili kurul, sözlükte herhangi bir topluluğu temsil etmekle görevli yetkili kurul, sözlük herhangi bir topluluğu temsil etmekle görevli yetkili kurul, herhangi bir topluluğu temsil etmekle görevli yetkili kurul açıklaması, bulmaca soruları herhangi bir topluluğu temsil etmekle görevli yetkili kurul, bulmaca sözlüğü 'herhangi bir topluluğu temsil etmekle görevli yetkili kurul', bulmaca herhangi bir topluluğu temsil etmekle görevli yetkili kurul, herhangi bir topluluğu temsil etmekle görevli yetkili kurul nedir, herhangi bir topluluğu temsil etmekle görevli yetkili kurul tanımı