Her türlü iplikle örülen ya da bir kumaşın kenarına işlenen ince ve ağ görü bulmacada nedir?

Her türlü iplikle örülen ya da bir kumaşın kenarına işlenen ince ve ağ görü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Her türlü iplikle örülen ya da bir kumaşın kenarına işlenen ince ve ağ görü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Her türlü iplikle örülen ya da bir kumaşın kenarına işlenen ince ve ağ görü“ sorusuna cevap olarak “DANTEL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı14
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte her türlü iplikle örülen ya da bir kumaşın kenarına işlenen ince ve ağ görü ne, her türlü iplikle örülen ya da bir kumaşın kenarına işlenen ince ve ağ görü ne demek, bulmacada her türlü iplikle örülen ya da bir kumaşın kenarına işlenen ince ve ağ görü, sözlük her türlü iplikle örülen ya da bir kumaşın kenarına işlenen ince ve ağ görü, bulmaca çözümü her türlü iplikle örülen ya da bir kumaşın kenarına işlenen ince ve ağ görü, her türlü iplikle örülen ya da bir kumaşın kenarına işlenen ince ve ağ görü, bulmaca soruları her türlü iplikle örülen ya da bir kumaşın kenarına işlenen ince ve ağ görü, her türlü iplikle örülen ya da bir kumaşın kenarına işlenen ince ve ağ görü tanımı, bulmaca her türlü iplikle örülen ya da bir kumaşın kenarına işlenen ince ve ağ görü, sözlükte her türlü iplikle örülen ya da bir kumaşın kenarına işlenen ince ve ağ görü, bulmaca sözlüğü 'her türlü iplikle örülen ya da bir kumaşın kenarına işlenen ince ve ağ görü', her türlü iplikle örülen ya da bir kumaşın kenarına işlenen ince ve ağ görü nedir, her türlü iplikle örülen ya da bir kumaşın kenarına işlenen ince ve ağ görü açıklaması