Her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan kavram bulmacada nedir?

Her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan kavram“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan kavram” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan kavram“ sorusuna cevap olarak “DOGMA”, “İNAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı80

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan kavram, her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan kavram, sözlükte her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan kavram, bulmaca her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan kavram, her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan kavram açıklaması, her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan kavram ne demek, bulmaca sözlüğü 'her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan kavram', bulmacada her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan kavram, her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan kavram nedir, sözlükte her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan kavram ne, bulmaca soruları her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan kavram, her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan kavram tanımı, sözlük her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan kavram