Her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan k bulmacada nedir?

Her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan k“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan k” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan k“ sorusuna cevap olarak “DOGMA”, “İNAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan k, bulmaca soruları her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan k, her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan k nedir, sözlükte her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan k, her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan k tanımı, sözlükte her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan k ne, bulmaca her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan k, her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan k ne demek, bulmaca sözlüğü 'her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan k', bulmacada her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan k, her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan k açıklaması, bulmaca çözümü her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan k, her inceleme ve eleştirinin dışında tutulan ve değişmez olduğu varsayılan k