Her şeyden elini ayağını çekip inzivaya çekilme anlamında Japonya kökenli bir hastalık bulmacada nedir?

Her şeyden elini ayağını çekip inzivaya çekilme anlamında Japonya kökenli bir hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Her şeyden elini ayağını çekip inzivaya çekilme anlamında Japonya kökenli bir hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Her şeyden elini ayağını çekip inzivaya çekilme anlamında Japonya kökenli bir hastalık“ sorusuna cevap olarak “HİKİKOMORİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı86

Anahtar Kelimeler:

bulmacada her şeyden elini ayağını çekip inzivaya çekilme anlamında japonya kökenli bir hastalık, bulmaca sözlüğü 'her şeyden elini ayağını çekip inzivaya çekilme anlamında japonya kökenli bir hastalık', sözlükte her şeyden elini ayağını çekip inzivaya çekilme anlamında japonya kökenli bir hastalık ne, her şeyden elini ayağını çekip inzivaya çekilme anlamında japonya kökenli bir hastalık açıklaması, her şeyden elini ayağını çekip inzivaya çekilme anlamında japonya kökenli bir hastalık, her şeyden elini ayağını çekip inzivaya çekilme anlamında japonya kökenli bir hastalık ne demek, her şeyden elini ayağını çekip inzivaya çekilme anlamında japonya kökenli bir hastalık nedir, her şeyden elini ayağını çekip inzivaya çekilme anlamında japonya kökenli bir hastalık tanımı, bulmaca soruları her şeyden elini ayağını çekip inzivaya çekilme anlamında japonya kökenli bir hastalık, sözlükte her şeyden elini ayağını çekip inzivaya çekilme anlamında japonya kökenli bir hastalık, sözlük her şeyden elini ayağını çekip inzivaya çekilme anlamında japonya kökenli bir hastalık, bulmaca çözümü her şeyden elini ayağını çekip inzivaya çekilme anlamında japonya kökenli bir hastalık, bulmaca her şeyden elini ayağını çekip inzivaya çekilme anlamında japonya kökenli bir hastalık