Hep bir durumda ve hiç değişmeden kalan bulmacada nedir?

Hep bir durumda ve hiç değişmeden kalan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hep bir durumda ve hiç değişmeden kalan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hep bir durumda ve hiç değişmeden kalan“ sorusuna cevap olarak “DURAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

hep bir durumda ve hiç değişmeden kalan, hep bir durumda ve hiç değişmeden kalan açıklaması, bulmacada hep bir durumda ve hiç değişmeden kalan, sözlükte hep bir durumda ve hiç değişmeden kalan ne, hep bir durumda ve hiç değişmeden kalan nedir, hep bir durumda ve hiç değişmeden kalan tanımı, bulmaca çözümü hep bir durumda ve hiç değişmeden kalan, sözlük hep bir durumda ve hiç değişmeden kalan, bulmaca sözlüğü 'hep bir durumda ve hiç değişmeden kalan', hep bir durumda ve hiç değişmeden kalan ne demek, bulmaca hep bir durumda ve hiç değişmeden kalan, sözlükte hep bir durumda ve hiç değişmeden kalan, bulmaca soruları hep bir durumda ve hiç değişmeden kalan