Hazine arazisini ekip biçenlerin ödediği vergi bulmacada nedir?

Hazine arazisini ekip biçenlerin ödediği vergi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hazine arazisini ekip biçenlerin ödediği vergi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hazine arazisini ekip biçenlerin ödediği vergi“ sorusuna cevap olarak “TAPU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

sözlükte hazine arazisini ekip biçenlerin ödediği vergi ne, bulmaca çözümü hazine arazisini ekip biçenlerin ödediği vergi, hazine arazisini ekip biçenlerin ödediği vergi nedir, hazine arazisini ekip biçenlerin ödediği vergi, bulmacada hazine arazisini ekip biçenlerin ödediği vergi, bulmaca hazine arazisini ekip biçenlerin ödediği vergi, sözlük hazine arazisini ekip biçenlerin ödediği vergi, hazine arazisini ekip biçenlerin ödediği vergi açıklaması, hazine arazisini ekip biçenlerin ödediği vergi tanımı, sözlükte hazine arazisini ekip biçenlerin ödediği vergi, hazine arazisini ekip biçenlerin ödediği vergi ne demek, bulmaca soruları hazine arazisini ekip biçenlerin ödediği vergi, bulmaca sözlüğü 'hazine arazisini ekip biçenlerin ödediği vergi'