Hayvanlarda görülen ve insana bulaçabilen hastalık bulmacada nedir?

Hayvanlarda görülen ve insana bulaçabilen hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hayvanlarda görülen ve insana bulaçabilen hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hayvanlarda görülen ve insana bulaçabilen hastalık“ sorusuna cevap olarak “ZOONOZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

hayvanlarda görülen ve insana bulaçabilen hastalık, bulmacada hayvanlarda görülen ve insana bulaçabilen hastalık, bulmaca çözümü hayvanlarda görülen ve insana bulaçabilen hastalık, bulmaca sözlüğü 'hayvanlarda görülen ve insana bulaçabilen hastalık', hayvanlarda görülen ve insana bulaçabilen hastalık tanımı, hayvanlarda görülen ve insana bulaçabilen hastalık nedir, bulmaca hayvanlarda görülen ve insana bulaçabilen hastalık, hayvanlarda görülen ve insana bulaçabilen hastalık açıklaması, sözlükte hayvanlarda görülen ve insana bulaçabilen hastalık, sözlükte hayvanlarda görülen ve insana bulaçabilen hastalık ne, bulmaca soruları hayvanlarda görülen ve insana bulaçabilen hastalık, hayvanlarda görülen ve insana bulaçabilen hastalık ne demek, sözlük hayvanlarda görülen ve insana bulaçabilen hastalık