Hayvanlara işaret koymak amacıyla kulaklarını kesmek ya da boynuzunu kertme bulmacada nedir?

Hayvanlara işaret koymak amacıyla kulaklarını kesmek ya da boynuzunu kertme“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hayvanlara işaret koymak amacıyla kulaklarını kesmek ya da boynuzunu kertme” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hayvanlara işaret koymak amacıyla kulaklarını kesmek ya da boynuzunu kertme“ sorusuna cevap olarak “ENEMEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

hayvanlara işaret koymak amacıyla kulaklarını kesmek ya da boynuzunu kertme tanımı, hayvanlara işaret koymak amacıyla kulaklarını kesmek ya da boynuzunu kertme ne demek, bulmaca çözümü hayvanlara işaret koymak amacıyla kulaklarını kesmek ya da boynuzunu kertme, sözlükte hayvanlara işaret koymak amacıyla kulaklarını kesmek ya da boynuzunu kertme ne, bulmaca soruları hayvanlara işaret koymak amacıyla kulaklarını kesmek ya da boynuzunu kertme, bulmacada hayvanlara işaret koymak amacıyla kulaklarını kesmek ya da boynuzunu kertme, bulmaca hayvanlara işaret koymak amacıyla kulaklarını kesmek ya da boynuzunu kertme, bulmaca sözlüğü 'hayvanlara işaret koymak amacıyla kulaklarını kesmek ya da boynuzunu kertme', sözlükte hayvanlara işaret koymak amacıyla kulaklarını kesmek ya da boynuzunu kertme, hayvanlara işaret koymak amacıyla kulaklarını kesmek ya da boynuzunu kertme nedir, hayvanlara işaret koymak amacıyla kulaklarını kesmek ya da boynuzunu kertme, sözlük hayvanlara işaret koymak amacıyla kulaklarını kesmek ya da boynuzunu kertme, hayvanlara işaret koymak amacıyla kulaklarını kesmek ya da boynuzunu kertme açıklaması