Hayvanların yemlerinden yemeyip ayırdıkları iri saman parçaları bulmacada nedir?

Hayvanların yemlerinden yemeyip ayırdıkları iri saman parçaları“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hayvanların yemlerinden yemeyip ayırdıkları iri saman parçaları” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hayvanların yemlerinden yemeyip ayırdıkları iri saman parçaları“ sorusuna cevap olarak “ABRAN”, “ABRON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı63

Anahtar Kelimeler:

bulmacada hayvanların yemlerinden yemeyip ayırdıkları iri saman parçaları, bulmaca sözlüğü 'hayvanların yemlerinden yemeyip ayırdıkları iri saman parçaları', hayvanların yemlerinden yemeyip ayırdıkları iri saman parçaları açıklaması, bulmaca soruları hayvanların yemlerinden yemeyip ayırdıkları iri saman parçaları, hayvanların yemlerinden yemeyip ayırdıkları iri saman parçaları, sözlük hayvanların yemlerinden yemeyip ayırdıkları iri saman parçaları, bulmaca çözümü hayvanların yemlerinden yemeyip ayırdıkları iri saman parçaları, bulmaca hayvanların yemlerinden yemeyip ayırdıkları iri saman parçaları, sözlükte hayvanların yemlerinden yemeyip ayırdıkları iri saman parçaları ne, hayvanların yemlerinden yemeyip ayırdıkları iri saman parçaları ne demek, sözlükte hayvanların yemlerinden yemeyip ayırdıkları iri saman parçaları, hayvanların yemlerinden yemeyip ayırdıkları iri saman parçaları tanımı, hayvanların yemlerinden yemeyip ayırdıkları iri saman parçaları nedir