Hayvanların Salyasını Akıtan Otlar bulmacada nedir?

Hayvanların Salyasını Akıtan Otlar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hayvanların Salyasını Akıtan Otlar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hayvanların Salyasını Akıtan Otlar“ sorusuna cevap olarak “ACIMUK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

sözlük hayvanların salyasını akıtan otlar, hayvanların salyasını akıtan otlar tanımı, bulmaca soruları hayvanların salyasını akıtan otlar, hayvanların salyasını akıtan otlar ne demek, bulmaca hayvanların salyasını akıtan otlar, hayvanların salyasını akıtan otlar, bulmaca sözlüğü 'hayvanların salyasını akıtan otlar', hayvanların salyasını akıtan otlar nedir, sözlükte hayvanların salyasını akıtan otlar, bulmacada hayvanların salyasını akıtan otlar, bulmaca çözümü hayvanların salyasını akıtan otlar, sözlükte hayvanların salyasını akıtan otlar ne, hayvanların salyasını akıtan otlar açıklaması