Havaya fırlatılan bir plakanın vurulması ilkesine dayanan atıcılık dalı bulmacada nedir?

Havaya fırlatılan bir plakanın vurulması ilkesine dayanan atıcılık dalı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Havaya fırlatılan bir plakanın vurulması ilkesine dayanan atıcılık dalı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Havaya fırlatılan bir plakanın vurulması ilkesine dayanan atıcılık dalı“ sorusuna cevap olarak “TRAP” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı71

Anahtar Kelimeler:

sözlük havaya fırlatılan bir plakanın vurulması ilkesine dayanan atıcılık dalı, bulmaca soruları havaya fırlatılan bir plakanın vurulması ilkesine dayanan atıcılık dalı, bulmaca sözlüğü 'havaya fırlatılan bir plakanın vurulması ilkesine dayanan atıcılık dalı', bulmaca havaya fırlatılan bir plakanın vurulması ilkesine dayanan atıcılık dalı, havaya fırlatılan bir plakanın vurulması ilkesine dayanan atıcılık dalı ne demek, havaya fırlatılan bir plakanın vurulması ilkesine dayanan atıcılık dalı açıklaması, sözlükte havaya fırlatılan bir plakanın vurulması ilkesine dayanan atıcılık dalı ne, havaya fırlatılan bir plakanın vurulması ilkesine dayanan atıcılık dalı tanımı, bulmacada havaya fırlatılan bir plakanın vurulması ilkesine dayanan atıcılık dalı, bulmaca çözümü havaya fırlatılan bir plakanın vurulması ilkesine dayanan atıcılık dalı, havaya fırlatılan bir plakanın vurulması ilkesine dayanan atıcılık dalı, sözlükte havaya fırlatılan bir plakanın vurulması ilkesine dayanan atıcılık dalı, havaya fırlatılan bir plakanın vurulması ilkesine dayanan atıcılık dalı nedir