Havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma bulmacada nedir?

Havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma“ sorusuna cevap olarak “AEROB” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı71

Anahtar Kelimeler:

havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma ne demek, bulmaca sözlüğü 'havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma', bulmacada havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma, havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma açıklaması, sözlükte havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma ne, bulmaca soruları havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma, havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma tanımı, havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma, havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma nedir, sözlükte havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma, sözlük havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma, bulmaca çözümü havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma, bulmaca havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma