Havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma bulmacada nedir?

Havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma“ sorusuna cevap olarak “AEROB” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı71

Anahtar Kelimeler:

bulmacada havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma, bulmaca soruları havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma, sözlükte havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma, sözlükte havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma ne, bulmaca çözümü havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma, havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma nedir, sözlük havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma, havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma tanımı, bulmaca sözlüğü 'havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma', havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma, havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma açıklaması, bulmaca havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma, havada ya da serbest oksijen bulunan yerlerde üreyebilen mikroorganizma ne demek