Hatay Yöresine Özgü Kıymalı Bir Börek bulmacada nedir?

Hatay Yöresine Özgü Kıymalı Bir Börek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hatay Yöresine Özgü Kıymalı Bir Börek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hatay Yöresine Özgü Kıymalı Bir Börek“ sorusuna cevap olarak “SEMBUSEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

sözlükte hatay yöresine özgü kıymalı bir börek ne, hatay yöresine özgü kıymalı bir börek, hatay yöresine özgü kıymalı bir börek açıklaması, bulmaca hatay yöresine özgü kıymalı bir börek, bulmaca sözlüğü 'hatay yöresine özgü kıymalı bir börek', hatay yöresine özgü kıymalı bir börek ne demek, bulmacada hatay yöresine özgü kıymalı bir börek, hatay yöresine özgü kıymalı bir börek nedir, sözlük hatay yöresine özgü kıymalı bir börek, sözlükte hatay yöresine özgü kıymalı bir börek, bulmaca çözümü hatay yöresine özgü kıymalı bir börek, bulmaca soruları hatay yöresine özgü kıymalı bir börek, hatay yöresine özgü kıymalı bir börek tanımı