Hastanın çevresini doğru olarak kavramasına engel olacak düzeyde yönelim bo bulmacada nedir?

Hastanın çevresini doğru olarak kavramasına engel olacak düzeyde yönelim bo“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hastanın çevresini doğru olarak kavramasına engel olacak düzeyde yönelim bo” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hastanın çevresini doğru olarak kavramasına engel olacak düzeyde yönelim bo“ sorusuna cevap olarak “DELİRİUM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

hastanın çevresini doğru olarak kavramasına engel olacak düzeyde yönelim bo nedir, bulmaca soruları hastanın çevresini doğru olarak kavramasına engel olacak düzeyde yönelim bo, hastanın çevresini doğru olarak kavramasına engel olacak düzeyde yönelim bo tanımı, bulmacada hastanın çevresini doğru olarak kavramasına engel olacak düzeyde yönelim bo, sözlük hastanın çevresini doğru olarak kavramasına engel olacak düzeyde yönelim bo, bulmaca sözlüğü 'hastanın çevresini doğru olarak kavramasına engel olacak düzeyde yönelim bo', sözlükte hastanın çevresini doğru olarak kavramasına engel olacak düzeyde yönelim bo, hastanın çevresini doğru olarak kavramasına engel olacak düzeyde yönelim bo açıklaması, hastanın çevresini doğru olarak kavramasına engel olacak düzeyde yönelim bo, bulmaca hastanın çevresini doğru olarak kavramasına engel olacak düzeyde yönelim bo, bulmaca çözümü hastanın çevresini doğru olarak kavramasına engel olacak düzeyde yönelim bo, sözlükte hastanın çevresini doğru olarak kavramasına engel olacak düzeyde yönelim bo ne, hastanın çevresini doğru olarak kavramasına engel olacak düzeyde yönelim bo ne demek