Hastalıklara Sebep Olan Mikro Organizmalar bulmacada nedir?

Hastalıklara Sebep Olan Mikro Organizmalar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hastalıklara Sebep Olan Mikro Organizmalar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hastalıklara Sebep Olan Mikro Organizmalar“ sorusuna cevap olarak “BAKTERİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

hastalıklara sebep olan mikro organizmalar ne demek, hastalıklara sebep olan mikro organizmalar tanımı, sözlük hastalıklara sebep olan mikro organizmalar, bulmacada hastalıklara sebep olan mikro organizmalar, sözlükte hastalıklara sebep olan mikro organizmalar ne, bulmaca sözlüğü 'hastalıklara sebep olan mikro organizmalar', bulmaca hastalıklara sebep olan mikro organizmalar, sözlükte hastalıklara sebep olan mikro organizmalar, hastalıklara sebep olan mikro organizmalar, hastalıklara sebep olan mikro organizmalar açıklaması, bulmaca soruları hastalıklara sebep olan mikro organizmalar, hastalıklara sebep olan mikro organizmalar nedir, bulmaca çözümü hastalıklara sebep olan mikro organizmalar