Hastalıkları iyileştirdiğine inanılan soluk bulmacada nedir?

Hastalıkları iyileştirdiğine inanılan soluk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hastalıkları iyileştirdiğine inanılan soluk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hastalıkları iyileştirdiğine inanılan soluk“ sorusuna cevap olarak “ÜFÜRÜK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

hastalıkları iyileştirdiğine inanılan soluk, bulmaca soruları hastalıkları iyileştirdiğine inanılan soluk, bulmaca sözlüğü 'hastalıkları iyileştirdiğine inanılan soluk', bulmaca çözümü hastalıkları iyileştirdiğine inanılan soluk, sözlükte hastalıkları iyileştirdiğine inanılan soluk, hastalıkları iyileştirdiğine inanılan soluk tanımı, sözlükte hastalıkları iyileştirdiğine inanılan soluk ne, sözlük hastalıkları iyileştirdiğine inanılan soluk, hastalıkları iyileştirdiğine inanılan soluk ne demek, hastalıkları iyileştirdiğine inanılan soluk açıklaması, hastalıkları iyileştirdiğine inanılan soluk nedir, bulmaca hastalıkları iyileştirdiğine inanılan soluk, bulmacada hastalıkları iyileştirdiğine inanılan soluk