Hastalık derecesinde yalan söyleme eylemi bulmacada nedir?

Hastalık derecesinde yalan söyleme eylemi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hastalık derecesinde yalan söyleme eylemi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hastalık derecesinde yalan söyleme eylemi“ sorusuna cevap olarak “MİTOMANİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

sözlük hastalık derecesinde yalan söyleme eylemi, hastalık derecesinde yalan söyleme eylemi açıklaması, hastalık derecesinde yalan söyleme eylemi tanımı, bulmaca sözlüğü 'hastalık derecesinde yalan söyleme eylemi', bulmaca hastalık derecesinde yalan söyleme eylemi, bulmacada hastalık derecesinde yalan söyleme eylemi, hastalık derecesinde yalan söyleme eylemi nedir, bulmaca çözümü hastalık derecesinde yalan söyleme eylemi, hastalık derecesinde yalan söyleme eylemi ne demek, sözlükte hastalık derecesinde yalan söyleme eylemi ne, hastalık derecesinde yalan söyleme eylemi, bulmaca soruları hastalık derecesinde yalan söyleme eylemi, sözlükte hastalık derecesinde yalan söyleme eylemi