Hastalık derecesinde yalan söyleme eğilimi bulmacada nedir?

Hastalık derecesinde yalan söyleme eğilimi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hastalık derecesinde yalan söyleme eğilimi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hastalık derecesinde yalan söyleme eğilimi“ sorusuna cevap olarak “MİSTOMANİ”, “MİTOMANİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

hastalık derecesinde yalan söyleme eğilimi ne demek, bulmaca sözlüğü 'hastalık derecesinde yalan söyleme eğilimi', hastalık derecesinde yalan söyleme eğilimi tanımı, bulmaca çözümü hastalık derecesinde yalan söyleme eğilimi, sözlükte hastalık derecesinde yalan söyleme eğilimi ne, bulmaca soruları hastalık derecesinde yalan söyleme eğilimi, sözlükte hastalık derecesinde yalan söyleme eğilimi, bulmaca hastalık derecesinde yalan söyleme eğilimi, hastalık derecesinde yalan söyleme eğilimi nedir, hastalık derecesinde yalan söyleme eğilimi açıklaması, sözlük hastalık derecesinde yalan söyleme eğilimi, hastalık derecesinde yalan söyleme eğilimi, bulmacada hastalık derecesinde yalan söyleme eğilimi