Hastalığın yada bir durumun en zor anı bulmacada nedir?

Hastalığın yada bir durumun en zor anı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hastalığın yada bir durumun en zor anı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hastalığın yada bir durumun en zor anı“ sorusuna cevap olarak “AKABE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

sözlükte hastalığın yada bir durumun en zor anı ne, sözlükte hastalığın yada bir durumun en zor anı, bulmacada hastalığın yada bir durumun en zor anı, hastalığın yada bir durumun en zor anı tanımı, hastalığın yada bir durumun en zor anı ne demek, sözlük hastalığın yada bir durumun en zor anı, hastalığın yada bir durumun en zor anı nedir, hastalığın yada bir durumun en zor anı, bulmaca hastalığın yada bir durumun en zor anı, hastalığın yada bir durumun en zor anı açıklaması, bulmaca soruları hastalığın yada bir durumun en zor anı, bulmaca çözümü hastalığın yada bir durumun en zor anı, bulmaca sözlüğü 'hastalığın yada bir durumun en zor anı'