Hastalığın ya da bir durumun en zor anı bulmacada nedir?

Hastalığın ya da bir durumun en zor anı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hastalığın ya da bir durumun en zor anı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hastalığın ya da bir durumun en zor anı“ sorusuna cevap olarak “AKABE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

sözlükte hastalığın ya da bir durumun en zor anı ne, hastalığın ya da bir durumun en zor anı, bulmaca sözlüğü 'hastalığın ya da bir durumun en zor anı', sözlük hastalığın ya da bir durumun en zor anı, hastalığın ya da bir durumun en zor anı ne demek, bulmaca çözümü hastalığın ya da bir durumun en zor anı, bulmaca soruları hastalığın ya da bir durumun en zor anı, bulmaca hastalığın ya da bir durumun en zor anı, sözlükte hastalığın ya da bir durumun en zor anı, hastalığın ya da bir durumun en zor anı tanımı, hastalığın ya da bir durumun en zor anı açıklaması, hastalığın ya da bir durumun en zor anı nedir, bulmacada hastalığın ya da bir durumun en zor anı