Harman aktarma ve sap yükleme işlerinde kullanılan tarım aracı bulmacada nedir?

Harman aktarma ve sap yükleme işlerinde kullanılan tarım aracı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 3 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Harman aktarma ve sap yükleme işlerinde kullanılan tarım aracı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Harman aktarma ve sap yükleme işlerinde kullanılan tarım aracı“ sorusuna cevap olarak “ANADUT”, “DİRGEN”, “YABA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı3
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı62

Anahtar Kelimeler:

harman aktarma ve sap yükleme işlerinde kullanılan tarım aracı, bulmacada harman aktarma ve sap yükleme işlerinde kullanılan tarım aracı, bulmaca sözlüğü 'harman aktarma ve sap yükleme işlerinde kullanılan tarım aracı', harman aktarma ve sap yükleme işlerinde kullanılan tarım aracı tanımı, bulmaca harman aktarma ve sap yükleme işlerinde kullanılan tarım aracı, sözlük harman aktarma ve sap yükleme işlerinde kullanılan tarım aracı, sözlükte harman aktarma ve sap yükleme işlerinde kullanılan tarım aracı, harman aktarma ve sap yükleme işlerinde kullanılan tarım aracı açıklaması, harman aktarma ve sap yükleme işlerinde kullanılan tarım aracı nedir, bulmaca soruları harman aktarma ve sap yükleme işlerinde kullanılan tarım aracı, bulmaca çözümü harman aktarma ve sap yükleme işlerinde kullanılan tarım aracı, harman aktarma ve sap yükleme işlerinde kullanılan tarım aracı ne demek, sözlükte harman aktarma ve sap yükleme işlerinde kullanılan tarım aracı ne