Hareketli resimlerle görüntü sanatı bulmacada nedir?

Hareketli resimlerle görüntü sanatı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hareketli resimlerle görüntü sanatı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hareketli resimlerle görüntü sanatı“ sorusuna cevap olarak “DİNEMATOGRAFİ”, “SİNEMATOGRAFİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'hareketli resimlerle görüntü sanatı', hareketli resimlerle görüntü sanatı, hareketli resimlerle görüntü sanatı ne demek, bulmacada hareketli resimlerle görüntü sanatı, hareketli resimlerle görüntü sanatı tanımı, hareketli resimlerle görüntü sanatı açıklaması, hareketli resimlerle görüntü sanatı nedir, bulmaca hareketli resimlerle görüntü sanatı, bulmaca soruları hareketli resimlerle görüntü sanatı, sözlükte hareketli resimlerle görüntü sanatı, bulmaca çözümü hareketli resimlerle görüntü sanatı, sözlük hareketli resimlerle görüntü sanatı, sözlükte hareketli resimlerle görüntü sanatı ne