Ham petrolden çıkarılan ve 31 c’de eriyen bir tür mineral yağ bulmacada nedir?

Ham petrolden çıkarılan ve 31 c’de eriyen bir tür mineral yağ“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ham petrolden çıkarılan ve 31 c’de eriyen bir tür mineral yağ” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ham petrolden çıkarılan ve 31 c’de eriyen bir tür mineral yağ“ sorusuna cevap olarak “VAZELİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü ham petrolden çıkarılan ve 31 c’de eriyen bir tür mineral yağ, ham petrolden çıkarılan ve 31 c’de eriyen bir tür mineral yağ, ham petrolden çıkarılan ve 31 c’de eriyen bir tür mineral yağ açıklaması, bulmaca sözlüğü 'ham petrolden çıkarılan ve 31 c’de eriyen bir tür mineral yağ', bulmaca ham petrolden çıkarılan ve 31 c’de eriyen bir tür mineral yağ, ham petrolden çıkarılan ve 31 c’de eriyen bir tür mineral yağ tanımı, sözlükte ham petrolden çıkarılan ve 31 c’de eriyen bir tür mineral yağ, bulmaca soruları ham petrolden çıkarılan ve 31 c’de eriyen bir tür mineral yağ, ham petrolden çıkarılan ve 31 c’de eriyen bir tür mineral yağ ne demek, sözlükte ham petrolden çıkarılan ve 31 c’de eriyen bir tür mineral yağ ne, sözlük ham petrolden çıkarılan ve 31 c’de eriyen bir tür mineral yağ, ham petrolden çıkarılan ve 31 c’de eriyen bir tür mineral yağ nedir, bulmacada ham petrolden çıkarılan ve 31 c’de eriyen bir tür mineral yağ