Ham Petrolden Çıkartılan Bir Tür Mineral Yağ bulmacada nedir?

Ham Petrolden Çıkartılan Bir Tür Mineral Yağ“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ham Petrolden Çıkartılan Bir Tür Mineral Yağ” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ham Petrolden Çıkartılan Bir Tür Mineral Yağ“ sorusuna cevap olarak “VAZELİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

sözlükte ham petrolden çıkartılan bir tür mineral yağ ne, ham petrolden çıkartılan bir tür mineral yağ nedir, ham petrolden çıkartılan bir tür mineral yağ tanımı, ham petrolden çıkartılan bir tür mineral yağ, bulmacada ham petrolden çıkartılan bir tür mineral yağ, ham petrolden çıkartılan bir tür mineral yağ açıklaması, bulmaca sözlüğü 'ham petrolden çıkartılan bir tür mineral yağ', ham petrolden çıkartılan bir tür mineral yağ ne demek, sözlük ham petrolden çıkartılan bir tür mineral yağ, bulmaca ham petrolden çıkartılan bir tür mineral yağ, bulmaca çözümü ham petrolden çıkartılan bir tür mineral yağ, sözlükte ham petrolden çıkartılan bir tür mineral yağ, bulmaca soruları ham petrolden çıkartılan bir tür mineral yağ