Ham üzüm. Henüz olgunlaşmamış ekşi üzüm bulmacada nedir?

Ham üzüm. Henüz olgunlaşmamış ekşi üzüm“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ham üzüm. Henüz olgunlaşmamış ekşi üzüm” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ham üzüm. Henüz olgunlaşmamış ekşi üzüm“ sorusuna cevap olarak “KORUK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

ham üzüm. henüz olgunlaşmamış ekşi üzüm tanımı, ham üzüm. henüz olgunlaşmamış ekşi üzüm, sözlük ham üzüm. henüz olgunlaşmamış ekşi üzüm, ham üzüm. henüz olgunlaşmamış ekşi üzüm nedir, bulmacada ham üzüm. henüz olgunlaşmamış ekşi üzüm, bulmaca ham üzüm. henüz olgunlaşmamış ekşi üzüm, bulmaca soruları ham üzüm. henüz olgunlaşmamış ekşi üzüm, bulmaca çözümü ham üzüm. henüz olgunlaşmamış ekşi üzüm, ham üzüm. henüz olgunlaşmamış ekşi üzüm ne demek, sözlükte ham üzüm. henüz olgunlaşmamış ekşi üzüm, bulmaca sözlüğü 'ham üzüm. henüz olgunlaşmamış ekşi üzüm', sözlükte ham üzüm. henüz olgunlaşmamış ekşi üzüm ne, ham üzüm. henüz olgunlaşmamış ekşi üzüm açıklaması