Halojenler gurubunun dördüncü ametali olan yalın cisim bulmacada nedir?

Halojenler gurubunun dördüncü ametali olan yalın cisim“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Halojenler gurubunun dördüncü ametali olan yalın cisim” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Halojenler gurubunun dördüncü ametali olan yalın cisim“ sorusuna cevap olarak “İYOT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı54

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü halojenler gurubunun dördüncü ametali olan yalın cisim, sözlükte halojenler gurubunun dördüncü ametali olan yalın cisim, bulmaca halojenler gurubunun dördüncü ametali olan yalın cisim, bulmaca sözlüğü 'halojenler gurubunun dördüncü ametali olan yalın cisim', halojenler gurubunun dördüncü ametali olan yalın cisim nedir, sözlükte halojenler gurubunun dördüncü ametali olan yalın cisim ne, bulmacada halojenler gurubunun dördüncü ametali olan yalın cisim, sözlük halojenler gurubunun dördüncü ametali olan yalın cisim, halojenler gurubunun dördüncü ametali olan yalın cisim tanımı, halojenler gurubunun dördüncü ametali olan yalın cisim ne demek, halojenler gurubunun dördüncü ametali olan yalın cisim açıklaması, halojenler gurubunun dördüncü ametali olan yalın cisim, bulmaca soruları halojenler gurubunun dördüncü ametali olan yalın cisim